fbpx

Henkilöautokurssille ilmoittautuminen – HKI


Turvallisuuskoulutus verkossa (EAS = ensimmäistä ajokorttia suorittavalle). Voit aloittaa kurssin milloin haluat. Turvallisuuskoulutuksen teoriatunnit suoritetaan verkossa. Saat autokoulun aloitusinfon ja sopimukset ja tarvittavat tunnukset sähköpostitse ilmoittautumisen jälkeen.

Jos sinulla on jo aiempi ajokortti. Valitse silloin ”Henkilöautokurssi jo kortin omaaville”. Voit aloittaa milloin haluat. Saat autokoulun aloitusinfon ja sopimukset ja tarvittavat tunnukset sähköpostitse ilmoittautumisen jälkeen.


Lauttasaari

Aloita milloin vain,
verkkoteoriat (EAS)

Henkilöautokurssi, verkkoteorioilla|
Ilmoittaudu >>>

Aloita milloin vain

Henkilöautokurssi jo kortin omaaville |
Ilmoittaudu >>>

Kamppi

Aloita milloin vain,
verkkoteoriat (EAS)

Henkilöautokurssi, verkkoteorioilla|
Ilmoittaudu >>>

Aloita milloin vain

Henkilöautokurssi jo kortin omaaville |
Ilmoittaudu >>>